Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Opowiedzieć o sobie jest niełatwo, ale spróbujemy.

Zakład Galanterii Skórzanej "Stefania" to jeden z największych producentów galanterii skórzanej w Polsce. Przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 1992 roku. Właścicielami zakładu są Stanisława i Andrzej Talbierz. Główna siedziba firmy znajduje się w Kaliszu, gdzie zatrudnionych jest ponad 100 pracowników.

Młoda, ambitna i wykwalifikowana kadra z doświadczonymi właścicielami na czele wie, jak działać w warunkach gospodarki rynkowej.

Asortyment to jeden z naszych głównych atutów.

Dział produkcji posiada do dyspozycji nowoczesny park maszynowy pochodzenia włoskiego, za pomocą którego wytwarzamy ok. 8000 - 10 000 produktów miesięcznie. Sprzedaż tych wyrobów prowadzona jest w różnych kanałach dystrybucyjnych. Duża część produkcji wysyłana jest na export do takich krajów jak: Niemcy, Czechy, Węgry, Rosja, Ukraina, Rumunia czy nawet Zjednoczone Emiraty Arabskie. W naszej ofercie można znaleźć ponad 1000 produktów, które mogą być wykonane z około 100 kolorów skór.

Dla najlepszych klientów jesteśmy w stanie wykonać skórę, pod wybrany przez nich kolor Pantonu. Portfele, teczki, torebki, wizytowniki, etui, organizery oraz inne wyroby dopasowane są do trendów mody i wymogów klienta. Lista wyrobów nigdy nie jest zamknięta. Posiadamy swoje biuro projektowe, w którym nieustannie powstają nowe wzory produktów. Wykonujemy również modele na indywidulane zlecenie naszych klientów. Flagowa kolekcja Stefanii to portfele z kryształami Swarovskiego. Wszystkie te produkty opatrzone są certyfikatem świadczącym o autentyczności użytych kryształów.

Czas jest dziś cenny. Dlatego my go nie marnujemy.

Standardowy czas realizacji zamówień w naszej firmie to 14 dni.

Jednakże, zgodnie z zasadą "czas to pieniądz" jesteśmy elastyczni i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dostosowując się do wymaganych terminów.

Jakość jest tym co czyni różnicę.

Wyroby zawsze wykonane są z najwyższej jakości skóry i materiałów skóropodobnych. Stawiamy wysokie wymagania jakościowe wobec dostawców surowców i materiałów.

Nie boimy się wyzwań, dla nas nie ma barier, których nie możemy pokonać to dla naszych klientów łączymy tradycję z nowoczesnością w swoich działaniach kierujemy się zasadą: Klient musi być zawsze zadowolony !

Nie lubimy się chwalić, więc krótko i na temat.

Oto kilka naszych najważniejszych osiągnięć:

  • 2003 - jesteśmy członkiem międzynarodowego programu "Solidni w Biznesie",
  • 2006 - wyróżnienie na PSI Warszawa (Międzynarodowe Targi Artykułów Reklamowych) za produkt "Teczka Managera",
  • 2007 - nagroda specjalna na PSI Warszawa za kolekcję portfeli z kryształami Swarovskiego,
  • 2007 - wyróżnienie na targach Remadays za produkt roku "portfel skórzany",
  • 2007 - firma Swarovski wróżniła nasz wzór portfela z kryształami i przedstawiła go na wystawie w Paryskim Luwrze obok takich światowych brandów jak Hugo Boss czy Escada,
  • 2008 - I miejsce w konkursie "Gifts of the Year" na targach Remadays,
  • 2009 - I miejsce w konkursie "Gifts of the Year" na targach Remadays,
  • 2010 - wyróżnienie: TOP 10 "Godny Polecenia" w konkursie Korony Reklamy 2010.